Aquarium valë pompë DS55Q-8000L - DESUN

Aquarium valë pompë DS55Q-8000L

Përshkrim i shkurtër:

DC variable frequency submersible pump First, the characteristics 1) The product has three modes: constant current speed control mode, wave making mode, feeding mode, DS40Q maximum water volume 2000L / H, DS52Q maximum water volume 5000L / H, DS55Q maximum water volume 8000L / H, DS65Q maximum water volume 12000L / H, Multi-file adjustable so that it applies to all sizes of fish tank; 2) The real low voltage brushless DC inverter control technology, using the most advanced six sensorless inte...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, payoal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DC frekuenca e ndryshueshme pompë zhytes

  Së pari, karakteristikat

  1) The product has three modes: constant current speed control mode, wave making mode, feeding mode, DS40Q maximum water volume 2000L / H, DS52Q maximum water volume 5000L / H, DS55Q maximum water volume 8000L / H, DS65Q maximum water volume 12000L / H, Multi-file adjustable so that it applies to all sizes of fish tank;

  2) tensionit të vërtetë e ulët brushless DC teknologji të kontrollit inverter, duke përdorur më të përparuara gjashtë sensorless zgjuar Tre Shoferët, duke rregulluar ciklin e detyrimit (PWM) për të ndryshuar shpejtësinë pompë dhe fuqinë, filloni të butë, jetë të sigurt dhe të besueshëm të gjatë, zhurmë të ulët

  3) pompë tension të ulët DC 24V, të sigurt, të besueshëm, efikasitet të lartë, madhësia e vogël;

  4) përshtatës pushtet pompë është një input i gjerë tension (AC100 ~ AC240V 50 / 60Hz), të përshtatshme për një shumëllojshmëri të rrjeteve të energjisë, dhe mund të shmangur ndikimin e luhatjeve të tensionit në bërjen valë;

  5) aks qeramike, bushings fibër karboni për të siguruar jetë të gjatë shërbimit të pompë;

  6) Pompë mund të bëhet në ujë në të njëjtin funksion koha valë.

  Së dyti, parametrat e produktit

  Model / 样式 DS40Q-1000L DS40Q-1500L DS40Q-2000L DS52Q-3000L DS52Q-4000L DS52Q-5000L
  Flow / 流量 1000L / H 1500L / H 2000L / H 3000L / H 4000L / H 5000L / H
  Shef / 扬程 2.5 M 3M 3.5M 3M 4M 5M
  Max pushtet / 最大 功率 12W 18W 20W 35W 55W 70W
  Min pushtet / 最小 功率 5W 5W 5W 10W 10W 10W
  Voltage / 工作 电压 DC24V DC24V
  Size / 尺寸 128 * 123 * 67mm 170 * 167 * 79mm
  Outlet / 出 水口 15mm / 20mm 20mm / 25mm
  Model / 样式 DS55Q-6000L DS55Q-7000L DS55Q-8000L DS65Q-10000L DS65Q-12000L
  Flow / 流量 6000L / H 7000L / H 8000L / H 10000L / H 12000L / H
  Shef / 扬程 4M 4.5M 85 milion 4M 5M
  Max pushtet / 最大 功率 55W 70W 85W 85W 100W
  Min pushtet / 最小 功率 10W 10W 10W 10W 10W
  Voltage / 工作 电压 DC24V DC24V
  Size / 尺寸 170 * 167 * 79 206 * 177 * 93mm
  Outlet / 出 水口 25mm / 32mm 25mm / 32mm

  Së treti, madhësia / koka flow kurbë

  DS55QS

  Së katërti, çështjet që kanë nevojë për vëmendje

  1) Për të siguruar performancën e produktit, është e ndaluar për të vepruar e ujërave të zeza

  2) Vendndodhja instalimin kuti Kontrollit, i kushtoj vëmendje të ujit, spërkatje për të parandaluar kutinë e kontrollit

  3) jo-profesionistë ju lutem mos vetëm të hapur kutinë e kontrollit dhe përshtatës, në mënyrë që të mos dëmtojë


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!