• banner1
  • q321
  • 985c9085
  • q27
  • 品管 2_ 副本

Rreth nesh

Dongguan DESUN Electronic Technology Co, Ltd E themeluar në dhjetor të vitit 2013, kompania është e vendosur në Parkun Industrial, Dongcheng Qarkut, Dongguan City, Guangdong Province, është një hulumtim dhe zhvillim, projektimin, prodhimin dhe shitjet në një nga zhvillim të teknologjisë së lartë ndërmarrjet private. Produktet e kompanisë përfshijnë kryesisht brushless (ciklit pompë Pajisjet shtëpiake uji, pompë diellore, pompë elektronike makinë, muzikë burim pompë, pompë Akuariumi) DC dhe vetë-mbushje baruti pompë miniaturë dhe pompë të tjera të lëngshme. Produktet janë përdorur gjerësisht në industriale, bujqësore, kimike, transportit, IT, ndërtimit dhe pajisje në shtëpi dhe shumë fusha të tjera.

Fearture Products

Specializuar në miniaturë pompave të ujit-Long jetën e produktit, konsumit të ulët të energjisë, zhurmë të ulët

Lajme

Shperndaje lajmin përkatës të industrisë për pompat e ujit miniaturë për ju!

Rastet e suksesshme

mbështetje të fortë teknologji të tilla si dizajn dhe hulumtim, me pajisje më të përparuara të ri, aftësitë profesionale, me cilësi profesionale, na zgjedhin për të siguruar me shërbimin më të mirë
WhatsApp Online Chat!