• banner1
  • q321
  • 985c9085
  • q27
  • 品管 2_ 副本

за нас

Dongguan DESUN Електронски технологија копродукции, Ltd е основана во декември 2013 година, компанијата се наоѓа во индустрискиот парк, Dongcheng округ, Dongguan Сити, провинција Гуангдонг, е истражување и развој, проектирање, производство и продажба во една од новите високо-технолошки приватни претпријатија. производи на компанијата главно се brushless (циклус пумпа апарати за домаќинство вода, соларни пумпа, пумпа за електронски кола, музика фонтана пумпа, аквариум пумпа) DC и минијатурни самовшмукувачки пумпа и други течни пумпа. Производи се користат во индустриски, земјоделски, хемиски, транспортот, ИТ, изградба и домашни апарати и многу други полиња.

Fearture производи

Специјализирана за минијатурни пумпи за вода-долго производ живот, ниска потрошувачка на енергија, ниска бучава

Вести

Сподели на релевантните индустрија вести за минијатурни пумпи за вода за вас!

успешни случаи

Силна поддршка технологија, како што се дизајн и истражување, со повеќето напредни нова опрема, професионални вештини, професионален квалитет, изберете нас да ви овозможи со најдобра услуга
WhatsApp Онлајн Chat!